ART / Lithographs / Litograph in colors 14632057
nr 1463 2057
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered 1005/1400. Litograph in colors, Image dimensions: 38x45, outer dimensions including frame: 54x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 1005/1400. Färglitografi, bildmått: 38x45, yttermått inklusive ram: 54x60 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
1500
SEK 1300
Monday April 25 2022
at 19:35:27
27/3 09:32:10
1.200 kr
25/4 19:30:27
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson